Participating groups 2022

This year we welcome 50 groups from 11 countries from all over the world!

foto deelnemende koren

Nr. Group City Category/website
 

vlagbelgie Belgium

     
1 Jeugdkoor ÜkeHele Affligem C website
4 Senior Kinderkoor Caloroso Wommelgem G website
9 Sjaloom Waregem B website
11 Jongerenkoor Academie Geel Geel C website
12 Jeugdkoor Villanella Laakdal E website
13 Tienerkoor Villanella Laakdal D website
17 Sterling Antwerpen A2 website
21 Koninklijk Kinderkoor De Orgelpijpjes Heverlee B website
26 Voco Waregem B  
27 RONDINELLA Knokke-Heist B website
30 Villanella Prekinderkoor Laakdal BC website
31 Showkoor Rise Up Pelt G website
33 De Piccolo's -  Kinderkoor Pelt A1 website
34 De Piccolo's - Jeugdkoor Pelt B website
35 Clari Cantuli Kessel-Lo A1 website
37 Schwoeng Roeselare B website
39 Kinderkoor Con Spirito Torhout A2 website
40 Sing In+ Roeselare A1 website
41 Kinderkoor Lirica Genk A1 website
42 Meisjeskoor Lirica Genk B website
54 Kinder- en tienerkoor Pelt BC website
56 Waelrant Kinderkoor + Borgerhout D website
 

vlagtsjechischerepublik Czech Republic

     
24 Severáček Liberec D website
25 Severáček Liberec E website
43 Radost Praha Praag E website
44 Radost Praha Praag G website
45 Radost Praha Praag D website
53 Červánek Červený Kostelec D website
 

vlagfrankrijk France

     
19 Maîtrise du Conservatoire de Taverny Taverny B website
 

vlagduitsland Germany

     
3 Klangfarben Waren C website
46 ChorAkademie Bergisch-Land "Chorisma" Solingen C website
47 ChorAkademie Bergisch-Land "Sängerjugend Solingen" Solingen A1 website
 

vlaghongarije Hungary

     
6 Fönix Chamber Choir Budapest C website
57 MIRACULUM CHILDREN'S CHOIR Kecskemet B website
 

VlagKosovo Kosovo

     
49 Siparantum Choir Pejë F website
50 Siparantum Choir Pejë G website
 

vlagpolen Poland

     
7 The Girls Choir "CANTABILE" PSM Olsztyn B website
 

vlagroemenie Romenia

     
15 STELUŢE Resita A1 website
 

vlagslovenie Slovenia

     
14 Mladinski pevski zbor OŠ Franceta Bevka Tolmin Tolmin A2 website
 

vlagzwitersland Switzerland

     
32 Stimmwerkbande Tamins B website
52 Male Voices of the Boys Choir Lucerne Luzern G website
58 Sus4 Luzern G  
 

vlagnederland The Netherlands

     
8 The Classics Purmerend G website
18 Groninger Kinder- en Jeugdkoor Groningen C website
28 Utrechts Kinderkoor Utrecht B website
29 Intonacatore Utrecht C website
36 Jeugdzangvereniging De Ulftse Nachtegalen Ulft E website
38 Vokollage Eindhoven C website
48 Nieuw Amsterdams Kinderkoor Amsterdam A1 website
         
         
European Music Festival for Young People npo
Adress
Toekomstlaan 7 bus 2, 3910 Pelt
Phone
+32 11/66 23 39
E-mail