Participating groups 2021

This year we welcome 69 groups from 25 countries from all over the world!

foto deelnemende koren

Nr. Group City Category/website
 

witrusland Belarus

     
30 Choir Lira Minsk VB  
31 Ensemble Tonika Minsk VG  
32 Choir Lira Minsk VG  
 

vlagbelgie Belgium

     
12 Showkoor Rise Up Pelt VG website
15 Jong HarmonieOrkest Schelle Schelle IA website
23 Koninklijk Kinderkoor De Orgelpijpjes Heverlee VB website
28 Cantores Twist Brugge VC website
29 Jeugdorkest Koninklijke Harmonie van Peer Peer IA website
33 Academie muziek & woord Wilrijk VA1 website
51 Jeugdorkest Rupelzonen Boom IA website
58 Yellow Nuts Geel IC  
65 Academie Schoten Schoten IC  
66 Gemeentelijke Academie voor Muziek en Woord Sint-Lambrechts-Woluwe & Ukkel Ukkel   website
73 Hassel Nuts Hasselt IC  
82 Cantilene Ekeren VC website
83 Kinderkoor Lirica Genk VA1 website
 

vlagchina China

     
77 Duo Huang-Yao Zunyi City ID  
 

vlagcolombia Colombia

     
35 Banda Sinfónica La Estrella La Estrella IA website
80 Banda Sinfónica Municipal de Fusagasugá Fusagasugá IA website
 

vlagkroatie Croatia

     
44 Junior Orchestra of Slavonian Tamburitza Association "Pajo Kolarić" Osijek IF  
 

 vlagcuba Cuba

     
55 El Mundo de Sofia band La Habana IA website
 

vlagtsjechischerepublik Czech Republic

     
11 TIKARI Flutes Praag IF website
 

vlagecuador Ecuador

     
57 Afro-song Quito IC  
 

vlagfinland Finland

     
25 Symphony Orchestra of Music Institutes of Lohja and Kirkkonummi Lohja en Kirkkonummi IE website
37 Sibelius Upper Secondary School Chamber Choir Helsinki VC  
74 Sibelius-lukion tyttökuoro (Sibelius Upper Secondary School Girls' Choir) Helsinki VB  
75 Sibelius-lukion sekakuoro (Sibelius Upper Secondary School Mixed Choir) Helsinki VG  
 

vlagduitsland Germany

     
26 Jugend Msuik Orchester Senden-Gerlenhofen-Illerzeil Senden IA  
36 Flautastique Montabaur IF website
49 Jugendchor Chorisma Solingen VC website
59 Jugendsinfonieorchester Zwickau IE  
62 The Blueberry Jazzorchestra Montabaur IB website
63 The Yellow Tone Orchestra Montabaur IB website
 

vlagierland Ireland

     
50 The Knocklyon Concert Band Society Dublin IA website
 

vlagitalie Italy

     
41 Ison Rome VC website
68 Accademia degli Ostinati String Orchestra Rome IE website
69 Orchestra dei Giovani Ostinati Rome IF website
70 I Bassi Ostinati Rome ID website
 

VlagKosovo Kosovo

     
46 Siparantum Choir Pejë VG website
 

vlaglitouwen Lithuania

     
45 Alytus Music School Youth Symphony Orchestra "Sjavoné" Alytus IE  
 

VlagMacedoni North-Macedonia

     
4 PIANOFORTE strings Skopje ID website
 

vlagpolen Poland

     
54 Affetto Quintet Warsaw ID  
60 Orkiestra Grandioso Radom Radom IA website
64 Big Band ZSM Radom Radom IB  
67 Girl's Choir Canzona Murowana Goslina VA2  
 

vlagportugal Portugal

     
81 Coro da EPABI Covilhã VC  
 

vlagroemenie Romenia

     
43 STELUŢE Resita VA1 website
 

vlagrusland Russia

     
39 Russian folk instruments orchestra "Kaleidoscope" Moskou IF website
71 Pink String Moskou IF website
76 RadostBand Moskou IB website
78 Saint-Petersburg Polytechnical University chamber choir Sint-Petersburg VC  
 

vlagservie Serbia

     
38 Radio & Television of Serbia Kolibri Choir Belgrado VA1 website
48 Subotički tamburaški kvartet Subotica ID  
 

vlagspanje Spain

     
42 Cor Jove del CEM Terrassa VC  
52 Voces blancas del Nalón Langreo VC website
79 Jove Orquesta de Cuerda Mislata Valencia IE  
 

vlagzweden Sweden

     
9 Halmstad Symphonic Band Halmstad IA  
 

vlagzwitersland Switzerland

     
53 OberEmmentaler PercussionsEnsemble Langnau im Emmental IC website
 

vlagnederland The Netherlands

     
6 Arcato Ensemble Zutphen IE website
7 Scala Ensemble Zutphen IE website
8 Preludio Ensemble Zutphen IE website
13 Nederlands Jeugd Accordeon Orkest Warnsveld IF website
16 Kinderkoor Limburgse Koorschool Cantarella Beek VA1 website
17 Jeugdkoor Limburgse Koorschool Cantarella Beek VB website
19 Kindersymfonie Loenen aan de Vecht IE website
24 Benjamin Strijkorkest Zwolle IE website
27 Jeugdslagwerkgroep EMM Budel Budel IC  
34 Frysk Jeugd Fanfare Orkest Friesland IA website
47 Vocal group VIVID Zwolle VG website
56 Nieuw Amsterdams Kinder- en Jeugdkoor Amsterdam VB website
61 Muziekvereniging Someren-Heide Someren-Heide IC website
72 Combinatie-orkest De Bazuin-Oranje Tzummarum IA  
 

vlagusa United States of America

     
40 Harrison Symphony Orchestra Lakeland IE website
logo
European Music Festival for Young People npo
Adress
Toekomstlaan 7 bus 2, 3910 Pelt
Phone
+32 11/66 23 39
E-mail