Deelnemende koren 2020

Dit jaar verwelkomen om en bij de 90 groepen uit 20 verschillende landen vanover de hele wereld!

foto deelnemende koren

Nr. Koor Stad Reeks/website
 

Australi Australië

   
55 Young Adelaide Voices Adelaide E                     website
 

vlagbelgie België

     
1

Kinderkoor ÜkeHele

Affligem A2 website 
3 Jeugdkoor ÜkeHele Affligem C website
12 Kinderkoor De Piccolo's Pelt A1 website
13 Kinderkoor De Orgelpijpjes Heverlee B website
14 Kinderkoor Lirica Genk A1 website
15 Jeugdkoor Lirica Genk B website
27 Jeugdkoor De Piccolo's Pelt B website
32 Carmina Ekeren B website
33 Lambertijnen Ekeren A1 website
38 Jeugdkoor Cantitare Maaseik C website
39 Kinderkoor Cantitare Maaseik A2 website
40 Villanella kinderkoor Laakdal A1 website
41 Villanella tienerkoor Laakdal D website
42 Villanella jeugdkoor Laakdal E website
46 Cantilena Ekeren F website
50 Clari Cantuli Kessel-Lo D website
52 Cantores Primo Brugge A1 website
53 Cantores Twist Brugge C website
57 Cantus Medius Schaarbeek B  
58 Why Notes Waver BC  
60 Kinderkoor Sterling Antwerpen A1 website
61 De Zonhovense Leeuweriken Zonhoven B website
65 Senior kinderkoor Caloroso Wommelgem A2 website
66 Showkoor Rise Up Pelt G website
67 Vocaal ensemble Calaroso Wommelgem WCG Try-out website
68 Ladies Aloud Kontich WCG Try-out  
69 Sjaloom Kinderkoor Waregem A2 website
70 Sjaloom Jeugdkoor Waregem B website
72 Concertkoor De Kunsthumaniora Antwerpen Antwerpen B website
76 Kinderkoor Kiliana Pelt A1 website
77 Jeugdkoor Kiliana Pelt WCG Try-out website
79 Choeur d'Enfants du Hainaut Horrues BC website
80 Schola Gregoriana Cantabo Ekeren WCG Try-out website
83 Eufonia Torhout WCG Try-out website
84 Jeugdkoor Rondinella Knokke-Heist B website
85 Overdagkoor Daytime Pelt WCG Try-out website
86 Waelrant Kinderkoor + Borgerhout D website
88 Clari Cantus Kessel-Lo F website
 

vlagduitsland Duitsland

     
19 E-CHO Essen Kettwig C website
21 Suhler Knabenchor Suhl C website
37

Kehrwieder-Kinderchor

Söhlde B website
45 ChorAkademie Bergischand e.V., "Chorisma" Solingen C website
 

vlagestland Estland

     
44 The girls choir of the Old Town Music House Tallinn B  
 

vlagfinland Finland

     
35 KolmeKuutoset Jyväskylä  A2 website
 

vlagfrankrijk Frankrijk

     
59 Maîtrise de Conservatoire Jacqueline-Robin de Taverny Taverny B website
 

vlaghongarije Hongarije

     
81 Mixed choir of the Bolyai János Secondary Grammar School Kecskemét C website
 

vlagitalie Italië

     
47 I Piccoli Cantori Barcellona Pozzo di Gotto D  
48 I Piccoli Cantori Bacellona Pozzo de Gotto A2  
 

vlagjapanJapan

     
56 Female Ensemble Lily Mary Kurume City B  
 

vlagnederland Nederland

     
9 Utrechts Jeugdkoor Utrecht B website
10 Cantati Utrecht C website
51 ACVA Kinderkoor Den Haag B website
75 Gouds Jong Vocaal Gouda B website
87 The Classics Purmerend G website
91 Ulftse Nachtegalen Ulft B website
 

vlagoekraine Oekraïne

     
62 Vesnivka Kiev A2  
 

vlagoostenrijk Oostenrijk

     
74 Schulchor Cantoccini der Musikmittelschule Lingenau Lingenau A2  
78 Jugendchor Da capo al fine Bregenzerwald Lingenau C  
90 Gesangsstudio DO-RE-MI Telfs A2 website
 

vlagrusland Rusland 

     
36 The Big Children's Choir named after Victor Popov Moskou D website
 

vlagslovenie Slovenië

     
11 Karla Destovnika-Kajuha Primary School Youth Choir Sostanj A2  
30 Mladinski pevski zbor RTV Slovenija Ljubljana B website
 

vlagspanje Spanje

     
28 Cor Jove l'Arc Barcelona C website
29 Coral Infantil l'Arc Barcelona D website
31 Kulmina Europa Vitoria-Gasteiz B  
43 Peque Coro in crescendo Ferrol C website
64 CEM Choir Terrassa F website
 

vlagtsjechischerepublik Tsjechië

     
2 Červánek Červený Kostelec D website
4 Jitřenka Červený Kostelec C website
8 Ondrášek Czech Youth Choir Nový Jičin B website
22 Slavíčci Praag A2  
23 Slavíčci Praag B  
24 Slavíčci Praag G  
25 Paleček Praag D website
26 Children choir TRALLALA Český Těšín A2 website
49 Motýli Šumperk Šumperk E website
63 Svitani Praag B website
 

vlagturkije Turkije

     
71 Coda Academy Children's Choir Marmaris Muğla B  
 

witrusland Wit-Rusland

     
16 Lira Minsk B website
17 Zhuravinka Minsk D website
18 Tonika Minsk G website
 

vlagzweden Zweden

     
20 Härlanda Voces Härlanda F