Participating ensembles 2019

foto lijst deelnemers

Nr. Name ensemble            City Category/Website
 

witrusland Belarus

     
78 Orchestra of the Belarusian folk instruments Lida F* website
 

vlagbelgie Belgium

     
6 Jeugddrumband KF Kempenbloei Hamont-Achel C    website 
10 Jeugd Sint-Cecilia Rotselaar Rotselaar A website
13 Jeugdharmonie "Vrank & Vrij" Nazareth Nazareth  A website 
23 Mini Musica  Gent  E website 
27 Musart Schoolorkest Hasselt F website 
28 Musart Saxofoonkwintet Hasselt D website 
29 Musart Ensemble gitaar & dwarsfluit Hasselt D website 
30 Musart Jazz Ensemble Hasselt B website 
33  Universitair Harmonieorkest Leuven​ Leuven A* website 
37  Musart ensemble fluitkwartet Hasselt  D website 
39  Percussie Ensemble Tessenderlo Tessenderlo   
40  Instaporkest Koninklijke Harmonie Volharding Kessel-Lo Kessel-Lo  website 
45 Jeugdorkest Centrumharmonie Geel   Geel   website 
52 Orbis Musicana   Meerhout   website 
53 Jeugdfanfare OKÉ Overpelt-Kessenich   website 
55 Euterpe fluitensemble  Schilde   F  
64  Jeugdharmonie Fantasia  Bellegem   website 
65 Bouche à Oreille 5 Auderghem F website
68 Jong Crescendo   Bissegem  A website 
70 Big Band of Small Ones Harelbeke   website 
76  Koninklijk Harmonie Rupelzonen  Boom  A* website 
79 The BOWs Kortessem D  
81 Harmonieorkest KANL Neerpelt A*  
84 Vibracoustic Bocholt C website
85 Jeugdfanfare KF Kempenbloei Hamont-Achel A* website
86 Jeugdorkest Koninlijke Harmonie Peer Peer A website
90 Tocando Roeselare F website
92 Jeugdorkest Yessydo Tessenderlo A website
95 Jeugdharmonie De Bergengalm Hechtel Hechtel-Eksel  A website
 

vlagcolombia Colombia

     
69 Banda Sinfonica de Nimaima Nimaima  
94 Banda Sinfónica La Vega La Vega  A  
 

vlagkroatie Croatia

     
20 Albert Štriga Music school Tambura orchestra Križevci F*  
49 Junior Orchestra of Slavonian Tamburitza Association "Pajo Kolarić" Osijek F  
 

vlagtsjechischerepublik Czech Republic

     
15 Flauto Armonico Olomouc F website
18 Juventus Gradecensis Hradec Králové E* website
32 TIKARI Flutes Prague F website
67 Symfonicky orchestr ZUS Liberec Liberec E website
 

vlagdenemarken Denmark

     
34  Wanna Be   Horsens website 
 

vlagecuador Ecuador

     
72 Youth Orchestra of Ecuador Quito E website
 

vlagfinland Finland

     
12 Rantapuisto Quintet Joensuu D*  
47 Collegium Musicum Turku Turku E website
 

vlagduitsland Germany

     
9 Jugendblasorchester der Stadt Geisingen Geisingen  A  
11 musica viva - Kammerphilharmonie am Landesmusikgymnasium Rheinland-Pfalz Montabaur  E website 
22 Jugendstreichorchester der Kreismusikschule Müritz Waren (Müritz) E website 
56 Sinfonisches Blasorchester Montabaur Montabaur A website 
93 Dachauer JugendSinfonieorchester Dachau  E
 

vlagierland Ireland

     
73 Rathfarnham Concert Band Dublin A website
 

vlagisral Israel

     
80 The Lauda Ensemble of the Jezreel Valley Center for the Arts Jezreel Valley  G* website
 

vlagitalie Italy

     
4 Accademia degli Ostinati String Orchestra Rome E website 
 

VlagKosovo Kosovo 

     
48 Kosovo Youth Orchestra  Pristina E* website 
 

vlagletland Latvia

     
44 Pavuls Jurjans Music School Band Riga  A website 
 

vlaglitouwen Lithuania

     
36 Alytus Music School Youth Symphony Orchestra "Sjavone" Alytus  E* website
 

vlagluxemburg Luxemburg

     
5 Harmonie Lycée Aline Mayrisch Luxembourg Luxemburg A website
 

VlagMacedoni Macedonia

     
63 PIANOFORTE Skopje F website
 

vlag Marokko Marokko

     
103 The Five Batucada Rabat, Salé C  
 

vlagmexico Mexico

     
2 Two-To-Pan Xalapa    
 

vlagnoorwegen Norway

     
41 Sandefjord Juniorspelemannslag Sandefjord F*  
 

vlagportugal Portugal 

     
97 Orquestra Clásica da AMVP Vila Nova de Gaia E website 
98 Ensemble de Saxofones da AMVP Vila Nova de Gaia D* website
99 Grupo de Percussão da AMVP Vila Nova de Gaia C* website
100 Ensemble de Flautas Transversais da AMVP Vila Nova de Gaia  F website
 

vlagrusland Russia

     
24 Balalaika Dubna F  
42 Capriccio Domra Ensemble Moscow D* website
83 Duo Mankovsky-Krynina Saint-Petersburg D*  
 

vlagservie Serbia

     
21 Subotički tamburaški kvartet Subotica D  
 

vlagslowakije Slovakia

     
50 The Children and Youth Orchestra Harmónia Bratislava E website
 

vlagzuidafrika South Africa

     
82 Glenwood House School Marimba Squad George C website
 

vlagspanje Spain

     
16 Big Band Escola de Música Tri-tò Barcelona  B website
17 Little Big Band Escola de Música Tri-tò Barcelona B website
58 Jove Orquestra de Banyoles - Batenvic Banyoles D website
59 Banyoles Big Band Banyoles B website
60 Orquestra Simfònica i Cor Gran de Banyoles Banyoles E website
61 Gymúsic Ensemble Barcelona F website 
62 Gymúsic Combo Barcelona B website 
 

vlagzwitersland Switserland

     
3 ConFuoco Rüti E website 
7 Guitar Sound Orchestra Brugg F website
8 OberEmmentaler PercussionsEnsemble Langnau im Emmental C website
57 Kindersinfonie-Orchester Wetzikon F  
66 Jugendblasorchester "Windcraft" Allschwill Allschwil A website
 

vlagnederland The Netherlands

     
1 Aulos Groningen F website
19 Jeugdslagwerkgroep EMM Budel Budel C website
25 Slagwerkgroep Muziekvereniging Someren-Heide Someren-Heide C* website
26 Kindersymfonie Loenen aan de Vecht E website
35 Frysk Jeugd Fanfare Orkest Friesland A* website
43 Jeugdorkest Harmonie EMM Budel Budel A website
54 Het Benjamin Strijkorkest Zwolle E website
87 Arcato ensemble Warnsveld E website
88 Scala ensemble Warnsveld E website
89 Preludio ensemble Warnsveld E website
91 NJAO Warnsveld F website
96 Slagwerkgroep Sla-Je-Slag Dieverbrug C  
 

vlagturkije Turkey

     
14 ADANA Science and Art Center POLYPHONIC CHILDREN ORCHESTRA Adana E website