Deelnemende ensembles 2019

foto lijst deelnemers

Nr. Ensemble            Stad Reeks/website
 

vlagbelgie België

     
6 Jeugddrumband KF Kempenbloei Hamont-Achel C website 
10 Jeugd Sint-Cecilia Rotselaar Rotselaar A website
13 Jeugdharmonie "Vrank & Vrij" Nazareth Nazareth  A website 
23 Mini Musica  Gent  E website 
27 Musart Schoolorkest Hasselt F website 
28 Musart Saxofoonkwintet Hasselt D website 
29 Musart Ensemble gitaar & dwarsfluit Hasselt D website 
30 Musart Jazz Ensemble Hasselt B website 
31 Ons jeugdig verlangen  Beverst  A  
33  Universitair Harmonieorkest Leuven​ Leuven A* website 
37  Musart ensemble fluitkwartet Hasselt  D website 
39  Percussie Ensemble Tessenderlo Tessenderlo   
40  Instaporkest Koninklijke Harmonie Volharding Kessel-Lo Kessel-Lo  website 
45 Jeugdorkest Centrumharmonie Geel   Geel   website 
52 Orbis Musicana   Meerhout   website 
53 Jeugdfanfare OKÉ Overpelt-Kessenich   website 
55 Euterpe fluitensemble  Schilde   F  
64  Jeugdharmonie Fantasia  Bellegem   website 
65 Bouche à Oreille 5 Auderghem F website
68 Jong Crescendo   Bissegem  A website 
70 Big Band of Small Ones Harelbeke   website 
76  Koninklijk Harmonie Rupelzonen  Boom  A* website 
77 Harmonieorkest academie Beringen Beringen A  
79 The BOWs Kortessem D  
81 Harmonieorkest KANL Neerpelt A*  
84 Vibracoustic Bocholt C website
85 Jeugdfanfare KF Kempenbloei Hamont-Achel A* website
86 Jeugdorkest Koninlijke Harmonie Peer Peer A website
90 Tocando Roeselare F website
92 Jeugdorkest Yessydo Tessenderlo A website
95 Jeugdharmonie De Bergengalm Hechtel Hechtel-Eksel  A website
 

vlagcolombia Colombia

     
69 Banda Sinfonica de Nimaima Nimaima  
94 Banda Sinfónica La Vega La Vega  A  
 

vlagdenemarken Denemarken

     
34  Wanna Be   Horsens website 
 

vlagduitsland Duitsland

     
9 Jugendblasorchester der Stadt Geisingen Geisingen  A  
11 musica viva - Kammerphilharmonie am Landesmusikgymnasium Rheinland-Pfalz Montabaur  E website 
22 Jugendstreichorchester der Kreismusikschule Müritz Waren (Müritz) E website 
38 Engelberger Cello-quintett Winterbach  D website 
56 Sinfonisches Blasorchester Montabaur Montabaur A website 
93 Dachauer JugendSinfonieorchester Dachau  E
 

vlagecuador Ecuador

     
72 Youth Orchestra of Ecuador Quito  E website
 

vlagfinland Finland

     
12 Rantapuisto Quintet Joensuu D*  
47 Collegium Musicum Turku Turku E website
 

vlaghongarije Hongarije

     
51 String Orchestra of Sir Georg Solti Music School Budapest  E website 
 

vlagierland Ierland 

     
73 Rathfarnham Concert Band Dublin A website
 

vlagisral Israël

     
80 The Lauda Ensemble of the Jezreel Valley Center for the Arts Jezreel Valley  G* website
 

vlagitalie Italië

     
4 Accademia degli Ostinati String Orchestra Rome E website 
 

VlagKosovo Kosovo 

     
48 Kosovo Youth Orchestra  Pristina E* website 
 

vlagkroatie Kroatië

     
20 Albert Štriga Music school Tambura orchestra Križevci F*  
49 Junior Orchestra of Slavonian Tamburitza Association "Pajo Kolarić" Osijek F  
 

vlagletland Letland

     
44 Pavuls Jurjans Music School Band Riga  A website 
 

vlaglitouwen Litouwen

     
36 Alytus Music School Youth Symphony Orchestra "Sjavone" Alytus  E* website
 

vlagluxemburg Luxemburg

     
5 Harmonie Lycée Aline Mayrisch Luxembourg Luxemburg A website
 

VlagMacedoni Macedonië 

     
63 PIANOFORTE Skopje F website
 

vlagmexico Mexico

     
2 Two-To-Pan Xalapa    
 

vlagnederland Nederland

     
1 Aulos Groningen F website 
19 Jeugdslagwerkgroep EMM Budel Budel C website 
25 Slagwerkgroep Muziekvereniging Someren-Heide Someren-Heide C* website 
26 Kindersymfonie Loenen aan de Vecht  E website 
35 Frysk Jeugd Fanfare Orkest Friesland A* website 
43 Jeugdorkest Harmonie EMM Budel Budel A website 
54 Het Benjamin Strijkorkest  Zwolle E website 
87 Arcato ensemble  Warnsveld E website 
88 Scala ensemble Warnsveld E website 
89 Preludio ensemble Warnsveld E website 
91 NJAO Warnsveld F website 
96 Slagwerkgroep Sla-Je-Slag Dieverbrug C  
 

vlagnoorwegen Noorwegen

     
41 Sandefjord Juniorspelemannslag Sandefjord F*  
 

vlagportugal Portugal 

     
97 Orquestra Clásica da AMVP Vila Nova de Gaia E website 
98 Ensemble de Saxofones da AMVP Vila Nova de Gaia D* website
99 Grupo de Percussão da AMVP Vila Nova de Gaia C* website
100 Ensemble de Flautas Transversais da AMVP Vila Nova de Gaia  F website
 

vlagrusland Rusland 

     
24 Balalaika Dubna F  
42 Capriccio Domra Ensemble Moskou D* website
83 Duo Mankovsky-Krynina Sint-Petersburg D*  
 

vlagservie Servië

     
21 Subotički tamburaški kvartet Subotica D  
 

vlagslowakije Slowakije

     
50 The Children and Youth Orchestra Harmónia Bratislava E website
 

vlagspanje Spanje

     
16 Big Band Escola de Música Tri-tò Barcelona  B website
17 Little Big Band Escola de Música Tri-tò Barcelona B website
58 Jove Orquestra de Banyoles - Batenvic Banyoles D website
59 Banyoles Big Band Banyoles B website
60 Orquestra Simfònica i Cor Gran de Banyoles Banyoles E website
61 Gymúsic Ensemble Barcelona F website 
62 Gymúsic Combo Barcelona B website 
 

vlagtsjechischerepublik Tsjechië

     
15 Flauto Armonico Olomouc F website
18 Juventus Gradecensis Hradec Králové E* website
32 TIKARI Flutes Praag  F website
67 Symfonicky orchestr ZUS Liberec Liberec E website
 

vlagturkije Turkije

     
14 ADANA Science and Art Center POLYPHONIC CHILDREN ORCHESTRA Adana  E website 
71 Antalya Muratpasha Municipality Youth Orchestra Antalya F website 
 

witrusland Wit-Rusland

     
78 Orchestra of the Belarusian folk instruments Lida F* website
 

vlagzuidafrika Zuid-Afrika

     
82 Glenwood House School Marimba Squad George C website
 

vlagzwitersland Zwitserland

     
3 ConFuoco Rüti E website 
7 Guitar Sound Orchestra Brugg F website
8 OberEmmentaler PercussionsEnsemble Langnau im Emmental C website
57 Kindersinfonie-Orchester Wetzikon F  
66 Jugendblasorchester "Windcraft" Allschwill Allschwil A website